Top » Katalog » Felietony Gazetowe » Niedopowiedzenia »
Kategorie
Piosenki (669)
Przysłowia Radiowe (58)
Rewia Viva (7)
Smoleniowe Bajanie (1)
W Karzełkowie (7)
Pastorałki (21)
Bajki (14)
Opowieści z Biblii (7)
Najpiękniejsze Bajki Świata (8)
Baśnie i Legendy Polskie (9)
Felietony Gazetowe (36)
  Niedopowiedzenia (12)
  Padubi na niedziele (22)
Inne (3)Wykonawcy
15 CZERWCA
 

Po powrocie z Ameryki Pan Były Prezydent powiedział, ze załatwił Polsce i NATO i pare innych rzeczy. A nam się wydaje, że powoli - zamiast ochrony - przydałby się w świcie lechowej jakis lekarz. . .
*
Władze gdańskiej Kolebki ogłosiły jej upadłość. Przywódcy Kolebki ogłosili strajk. Naród będzie ich musiał wziąć na utrzymanie. Mówi się trudno, ale może - jeśli już płacić za utrzymanie - pare klapsów na dupę i do roboty?  Bo pewnie odwykli. . .

*
Minister kultury zażyczył sobie spotkania z nieżyjącym od trzech lat Józefem Czapskim. W dodatku stwierdził, że z zawodu jest . . . humanistą. Czyżby „homo homini - humus”? Wot - kultura!

*

Kolejny organ sądowy okazał się niewiarygodny po tym, jak wydał postanowienie niezgodne z oczekiwaniami opozycji. Widać za czasów swoich rządów przyzwyczaili się do czegoś zupełnie innego. . .

*

Przeczytaliśmy, ze prezydent Kwaśniewski przekonał część lewicy do konieczności ratyfikacji konkordatu. Diabeł w ornat się przebrał i ogonem na mszę dzwoni? Ciekawe tylko, ze Kościół tym razem się nie brzydzi. . . Gorzej będzie z elektoratem.

*

W Poznaniu koncertowały Czerwone Gitary. Nazwa niesłuszna, ale żal nam tego, co minęło. Zwłaszcza, że dla takich jak my w „polskim” radiu nie ma polskiej muzyki.  Czerwoni(Gitarzyści) -
- wracajcie!
*

SANEPID zbadał ponoć wielkopolskie jeziora. Prasa podała, że „we wszystkich, z wyjątkiem jednego, można się kąpać”. Jak tak wygląda informacja dotycząca kilkuset tysięcy mieszkańców regionu, to ja czniam taką prasę lokalna!

*

Po wyroku Sądu Najwyższego w sprawie KORWITY istnieje ona  jako  szpital położniczy z nielegalnym wydziałem okulistycznym. Jajeczko częściowo nieświeże?

*

Matematyk ze Śremu, protestując przeciwko sytuacji w oświacie, odmówił wystawienia uczniom ocen. Maluczko, a ludziom w odruchu protestu odechce się żyć, lekarzom odechce się leczyć, grabarzom chować. Na nieszczęście zawsze znajdą się tacy idioci jak my, którzy będą pracować.
       
SOBCZAK

Utwory chronione przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.agencja-as.pl