Top » Katalog » Felietony Gazetowe » Niedopowiedzenia »
Kategorie
Piosenki (669)
Przysłowia Radiowe (58)
Rewia Viva (7)
Smoleniowe Bajanie (1)
W Karzełkowie (7)
Pastorałki (21)
Bajki (14)
Opowieści z Biblii (7)
Najpiękniejsze Bajki Świata (8)
Baśnie i Legendy Polskie (9)
Felietony Gazetowe (36)
  Niedopowiedzenia (12)
  Padubi na niedziele (22)
Inne (3)Wykonawcy
23 MARCA
 

Powinienem zacząć: WITAJ WIOSNO! Ale z czego tu się cieszyć? No, z czego?! Chyba, że z tego:
*
W Warszawie odbył się marsz przeciwko przemocy.W tym samym czasie pijane w dym dzieci szkolne prały się po pyskach w większości polskich miast. W ten sposób uczczono Dzień Wagarowicza.
*
Na Starym Rynku w Poznaniu doszło do regularnej bitwy. Jak podał TELESKOP: „Nikt nie został ranny”. Hurrrra!!!!
*
W odpowiedzi na warszawski marsz przeciwko przemocy telewizornia pokazała dziurawy kibel w komisariacie i zapłakała nad brakiem  etatów dla policji. Chrońmy tę naszą biedną, bezbronną policję, bo ich bandyci pozabijają!
*
Zaraz potem dowiedzielismy sie, że łódzcy policjanci muszą na miejsce zbrodni dojeżdżać... tramwajem! Na sygnale?
*
Pewnie z tej właśnie biedy - jak poinformowała nieoceniona telewizornia -  wrocławscy  policjanci napadli na nocny klub...
*
Minęło sto dni Kwaśniewskiego. Jedni mówią tak, drudzy mówią tak. A ja? A ja tylko czekam, kiedy Pan Prezydent się nawróci. Kto wie, może po to zaprosił Papieża?
*
Prezesowi ZUS-u złodzieje zabrali w biały dzień służbowe autko wartości trzech miliardów. Byliby to doprowadzeni do rozpaczy renciści? Każdy sąd ich uniewinni - brali swoje...
*
„Pacanie, jak tego nie zobaczysz, do końca życia zostaniesz dziewicą!”  Tak reklamuje radio RMF film Pasikowskiego SŁODKO-GORZKI. Jezu, aż tak zdebileliśmy?!
*
Andrzej Drawicz powiedział, że tygodnik WPROST popadł w oszołomstwo. Co my na to poradzimy, że paskudnie cenimy tego  Drawicza? Mimo, że on - mówiąc wprost - były walendziak...
*
A prawica nadal się jednoczy.Niedługo wystarczy dla tych „zjednoczonych” zwykła wersalka...
*
Wszyscy zachodni dyplomaci wszędzi opowiadaja,jak to bardzo chcą nas do tego ich NATO. Opowiadają, opowiadają i....opowiadają. A Jelcyn się śmieje: nu, pagadi!
*
Prokuratura orzekła, że film KSIĄDZ nie obraża uczuć religijnych. Z tego wynika, że obrażono uczucia widzów, zakazując wyswietlanie tego filmu. Trza iść do sądu!
*
Spiker telewizyjnej JEDYNKI zapowiadając rozdanie FRYDERYKÓW ubolewał, że nie przyznano tej nagrody w dziedzinie disco polo. Pewnie, panie spiker: ludzie to lubiejom! A w telewizorze juz takie świństwa, że i ta muzyka się zmieści. Proponuje po WC KWADRANS. I równo spłukać...
*
W czwartkowy wieczór w telewizji odbyła się dyskusja na temat telewizji. Ostatnia - ucięta świadomie - wypowiedź jednego z dyskutantów brzmiała: ”Sztuka propagandy...” Nam  to  wystarczyć za całą ocenę telewizji.
*
W telewizorze pojawiają się duchy. Ostatnio straszył niejaki Maciej Łętowski, który był uprzejmy doprowadzić kierowany przez siebie ŁAD do katastrofy finansowej. Teraz,jak wynikało z pod-pisu, kładzie TYGODNIK SOLIDARNOŚĆ. To jest jeszcze co kłaść?
*
A wogóle, to przyszła wiosna i jednak jest się z czego cieszć. Z czego? A choćby z tego, że i w tym roku można będzie sobie odpisywać od podatku darowizny. No to co? Może darujemy...Kołodce?!...
         
SOBCZAK /pseudonim/

Utwory chronione przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.agencja-as.pl