Top » Katalog » Felietony Gazetowe » Niedopowiedzenia »
Kategorie
Piosenki (669)
Przysłowia Radiowe (58)
Rewia Viva (7)
Smoleniowe Bajanie (1)
W Karzełkowie (7)
Pastorałki (21)
Bajki (14)
Opowieści z Biblii (7)
Najpiękniejsze Bajki Świata (8)
Baśnie i Legendy Polskie (9)
Felietony Gazetowe (36)
  Niedopowiedzenia (12)
  Padubi na niedziele (22)
Inne (3)Wykonawcy
6 KWIETNIA - PISANKI NA TWARDO
 

JAJO GRUBE
Na Garbarach, na straganie, baba sprzedaje specjalne mydło odchudzające. Złośliwi powiadają, że brud schodzi razem z tłuszczem. A nam przyszło do głowy, że kościotrup, to facet, który przesadził z myciem.

JAJO TELEWIZYJNE
Jak nam właśnie doniesiono, na ekrany telewizorów wracają LISTY O GOSPODARCE. To trzeba aż było wylania Walendziaka? No, no, gruba ryba ten Bober!

JAJO ZBUK
Lech Wałęsa ponoć wrócił do Stoczni Gdańskiej i przechodzi szkolenie BHP. Byłbyż - jako prezydent - w dziedzinie bezpieczeństwa a także higieny pracy niedouczon? ! Jezu, kto nami rządził!

JAJO PANCERNE
Na Bazarze Różyckiego policja okryła potężny arsenał broni ukryty w przyczepie. A może to pacyfiści? Si vis pacem - parabellum! ?

JAJO GOSPODARCZE
Właśnie podano, że w Europie Zachodniej zamyka się wiele firm aby przenieść ich produkcję do... Polski, gdzie jest najtańsza siła robocza Oznacza to nic innego, jeno że jest w nas jednak siła. Co prawda tylko tania i robocza...

JAJO TELEFONICZNE
I znowu telekomunikacja podniosła nam ceny, zmniejszając ilość darmowych impulsów abonamentowych. Może - kiedy już zabiorą nam ostatni darmowy impuls - będzie to ten długo oczekiwany, aby to całe telefoniczne tałatajstwo przegonić na cztery wiatry? Chociaż z tym Wiatrem to chyba trzeba uważać...

JAJO TERMICZNE
Trzeba będzie znowu płacić drożej za ciepłą wodę i ogrzewanie. A tymczasem co kawałek z kanałów wali gorąca para z nieszczelnych rur. Tylko co to kogo obchodzi? Się cenę podniesie i szlus!

JAJO PREHISTORYCZNE
Podobno w Lesznie znaleziono kość mamuta. Wielkopolska zawsze była konserwatywna...

JAJO WIELKANOCNE
Pisanka...

podpisanko: jajakobyły

Sobczak

Utwory chronione przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.agencja-as.pl